Teknik Direktör Kim Olacak?

Ankara’nın TFF 1. Lig temsilcisi Osmanlıspor’un bu sezon kötü bir sezon geçirdiği biliniyor. Ligin ikinci yarısında puan kaybeden ve ligde alt sıralara düşen Osmanlıspor’un 1. Ligden düşmemesi artık mucizelere bağlı görünüyor. Corona virüsü sebebiyle 1. Ligin ve diğer liglerin ertelenmesi ile liglerin nasıl tamamlanacağı ile ilgili belirsizlik sürse de lig maçları devam ederse Ankara temsilcisinin ligde kalma ihtimali yok görünüyor.

Osmanlıspor’un teknik direktörü olan İsmet Taşdemir Aralık 2019 ‘da takımı çalıştırmaya başladı. Önceki dönemlerde Samsunspor, Altay gibi takımları çalıştıran İsmet Taşdemir mor-sarılı takımın başına büyük umutlarla getirildi. Ama İsmet Taşdemir de takımdaki kötü gidişatı ve düşüşü durduramadı.

‘’Bireysel Hatalarımız Var’’

Oynanan maçlar ve puan kayıplarının ardından konuşma yapan İsmet Taşdemir Osmanlıspor’da sık olarak bireysel hatalar yapıldığını ve bu bireysel hataların puan kaybını getirdiğini söylüyordu. Osmanlıspor’un en son oynadığı ve 1-1 berabere kaldığı Giresunspor maçından sonra da açıklama yapan teknik direktör bu maçta da galibiyet getiren golü bireysel hatalar yüzünden atamadıklarını anlattı. İsmet Taşdemir sezon başından beri oynanan maçlardaki başarısız sonuçların en büyük nedeninin bireysel hatalar olduğunu ve bununda önüne geçemediklerini söyledi.