Osmanlıspor’un Mesajı

TFF 1. Ligde Ankara temsilcisi olan Osmanlıspor kötü bir sezon geçiriyor. Lig maçlarına corona virüsü nedeniyle verilen arada Osmanlıspor lig puan sıralamasında düşme bölgesinde bulunuyordu. Sezon sonuna kadar 6 maçı kalan Ankara ekibi son çare olarak kulübü başkanında değişikliğe gitti. Geçmiş dönemlerde de kulüpte başkanlık yapan ve başkanlık yaptığı dönemde Osmanlıspor’da başarılı dönem geçiren Mehmet Emin Katipoğlu başkan oldu.

Osmanlıspor sosyal medya hesabı ve internet sitesinden Mehmet Emin Katipoğlu’nun başkan olmasını duyurdu ve yeni başkana başarılar diledi.

Hoş geldin Mesajı

Mor sarılı ekip yaptığı paylaşımda ikinci defa Osmanlıspor’u yönetecek olan Mehmet Emin Katipoğlu’nun başarılı başkanlık dönemlerine yer verdi. Bir dönem Malatyaspor kulübüne de başkanlık yapan Osmanlıspor’un yeni başkanı Malatya ekibinde de yükselen bir performans yakaladı. Osmanlıspor paylaşımında Malatyaspor başarısına da yer verdi. Ankara ekibi Mehmet Emin Katipoğlu’na camiaya hoş geldin diyerek görevinde başarılar diledi.

Osmanlıspor kulübünde yaşanan başkan değişimin ilk sonucu teknik direktör İsmet Taşdemir ile yolları ayırmak oldu. Ankara ekibini yükselişe geçiremeyen İsmet Taşdemir teknik direktörlükten ayrıldı.