İsmet Taşdemir Döneminin Sonu

Osmanlıspor’da başkan olan Mehmet Emin Katipoğlu takımda değişikliklere başladı. Teknik direktör İsmet Taşdemir ile yolları ayırma kararı alan Osmanlıspor’un yeni başkanı bu kararını İsmet Taşdemir’e de bildirdi. Osmanlıspor’un teknik direktörü İsmet Taşdemir Aralık 2019’da takımı çalıştırmaya başlamış ve teknik direktörlüğü döneminde takım başarılı olamamıştı.

İsmet Taşdemir’in çalıştırdığı Osmanlıspor takımı 15 maça çıkmış ve bu 15 maçta sadece 2 galibiyet alabilmişti. Takım 8 maçtan beraberlik ve 5 maçtan yenilgi ile ayrıldı.

‘’1-2 Gün İçinde Resmileşecek’’

İsmet Taşdemir yeni yönetimin ayrılık kararını kendisine bildirdiğini ve 1-2 gün içinde resmi işlemler ile kulüp ile ilişiğinin kesileceğini açıkladı. Osmanlıspor teknik direktörü yeni yönetimin ligde kalan 6 maçta farklı bir teknik direktör ve ekibiyle yola devam etmek istediklerini belirterek bu karar saygılı olduklarını da sözlerine ekledi.

Osmanlıspor takımı TFF 1. Ligde 16. Sırada bulunuyor ve takımın bulunduğu sıra sondan 3. Sırada oluyor. Ankara ekibi kalan 6 maçından puan alıp bulunduğu sıradan üst sıralara çıkamaz ise 1. Ligden düşecek. Osmanlıspor’un yeni başkanı Mehmet Emin Katipoğlu ise geçmiş dönemde de kulübün başkanlığını yapmış ve takımı Süper Lige çıkarmıştı.