GALATASARAY’DA MERTENS İÇİN SÜPRİZ TEKLİF

Süper Lig’de 2022 – 23 sezonunu şampiyonlukla tamamlayan ve Şampiyonlar Ligi için iddialı bir kadro kurmak isteyen sarı kırmızılı takım Galatasaray’da transfer çalışmaları tüm hızı ile sürüyor.

Sarı kırmızılı takım transfer sürecinde birçok isim konuşulsa adı geçse de büyük bir gizlilik İle çalışamaya devam ediyor.

Bu sezon takımın performansı yanında bireysel olarak bazı oyuncularının ön plana çıkmasından sonra elinde ki kadroyu koruyarak üzerine takviyeler ile güçlendirmek isteyen sarı kırmızılı takım transferlere yoğunlaşmış olurken kadroda ki önemli isimlere de sürpriz teklifler gelmeye başladı.

Sarı kırmızılı takım transfer de elindeki kadrosunu koruyarak bunu ne kadar yapa bilir ise tabi ki onun dışında yapacakları transferler ile de kadrosunu güçlendirmek istiyorlar.

Transfer de sarı kırmızılı takımın önceliği geçen sezon ki şampiyonlukta büyük pay sahibi Arjantinli yıldız isim M. Icardi. Golcü oyuncusu ile anlaşmaya çok yakın olan sarı kırmızılı takımın peşinde olduğu bir Arjantinli isim daha var. Fransız ekibi olan Paris Saint Germain forması giyen ve sezonu kiralık olarak İtalyan ekibi Juventus’ da geçiren 28 yasındaki Arjantinli ön libero Leandro Paredes’i kadrosuna katmak için girişimlerine devam ediyorlar.

Takıma katılacak isimler dışında sarı kırmızılı takım da bir de ayrılması muhtemel isimler var ki gündem de sürpriz bir teklif var.

Galatasaray’ın 36 yaşındaki yıldızı Dries Mertens’e Suudi Arabistan’dan cazip bir teklif geldiği haberleri konuşulmaya devam ediyor.

MERTENS İÇİN SUUDİ EKİBİN’DEN CİDDİ TEKLİF

Sarı kırmızılı takım Galatasaray’ın 36 yaşındaki yıldızı Dries Mertens’e Suudi Arabistan’dan ciddi bit tekli var.

Transferde dünya çapında yıldız futbolcular için dudak uçuklatan paralar teklif eden Suudi Arabistan kulüpleri, bu kez sarı kırmızılı takım Galatasaray’ın Belçikalı futbolcusu Dries Mertens’in peşine düştüler.

36 yaşındaki futbolcu Dries Mertens’e 2 yıllık bir sözleşme teklifi Galatasaray’ ın kapısında bekliyor. Bu transfer için sarı kırmızılı takım Galatasaray’a ise Suudi ekibi en az 10 milyon Euro luk bir bonservis bedeli önerildiği ve görüşmelerin devam ettiği belirtildi.

Sarı kırmızılı takımla geçen sezon başında 1 + 1 yıllık mukavele imzalayan Belçikalı 36 yaşındaki futbolcu Dries Mertens opsiyonu, Galatasaray formasıyla 25 resmi maça çıkması üzerine otomatik olarak devreye girmişti.

DRİES MERTENS SARI KIRMIZILI TAKIMIN ÖNEMLİ BİR İSMİ

Sarı kırmızılı takımın Belçikalı 36 yaşındaki futbolcu Dries Mertens bu sezonki 23 şampiyonlukta sarı kırmızılı takımın önemli isimlerinden birisi oldu.

Tecrübeli ile sarı kırmızılı takıma saha için de ve saha dışında verdiği destek ile takımın hem oyun için de hem antrenmanda hem de motivasyonu ile önemli bir isim.

Geçen sezon ki performansına da Dries Mertens, geride kalan sezonda 33 karşılaşmada 7 gol, 4 asistle oynamıştı.