‘’Bireysel Hatalarımız Devam Ediyor’’

TFF 1. Ligde düşme hattından çıkamayan Osmanlıspor’un teknik direktörü İsmet Taşdemir yaptığı açıklamalarda takım olarak oynadıkları maçlarda bireysel hatalar yaptıklarını ve bu hataların kendilerine puan kaybettirdiğini anlattı. İsmet Taşdemir Osmanlıspor’un ligde 6 maçı kaldığını bu maçlarda da en iyi sonucu almak istediklerini ve ligde kalmak için ümitli olduklarını söyledi.

Giresunspor Maçından Kadro Dışı

Osmanlıspor’un 15 Mart Pazar günü Giresunspor ile oynadığı maçta Giresunsporlu futbolcu Bekir Yılmaz sert bir faul yapmıştı. Bekir Yılmaz’ın Osmanlıspor futbolcusu Jovan Blagojevic’e yaptığı sert faul maçın en çok konuşulan hareketiydi ve Bekir Yılmaz 45. Dakikada yaptığı bu faulünden sonra kırmızı kart görmüş maçtan çıkmıştı.

Giresunspor yönetimi Bekir Yılmaz’ın yaptığı bu faul ile ilgili olarak Bekir Yılmaz’ı süresiz olarak kadro dışı bırakarak futbolcunun yaptığı bu harekete tepkisini ortaya koydu. Giresunspor bu konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada öncelikle Osmanlıspor’dan ve Jovan Blagojevic’den özür dileyerek kulüp olarak önceliklerinin fair play’e uygun bir futbol olduğunu belirttiler. Giresunsporbu duruşlarından hiçbir şartta taviz vermeyeceklerini söyleyerek fair playe yakışmayan hareketinden dolayı da Bekir Yılmaz’ı süresiz kadro dışı bıraktıklarını açıkladılar.