Osmanlıspor’dan Başsağlığı Mesajı

Konyaspor U19 takımı kalecisi Mustafa Berzan Tekbaş 2,5 ay önce Alanya’da boğulma tehlikesi yaşamıştı. Bu olaydan sonra hastaneye kaldırılan ve yoğun bakımda olan genç kaleci hayatını kaybetti. Konyaspor’un genç yaştaki kalecisinin ölümü futbol dünyasında üzüntü yarattı. Konyaspor Kulübü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Mustafa Berzan Tekbaş’ın vefat haberini yayınladı. Paylaşımda 2,5 ay önce deniz kazası sonucu hastanede tedavi gören kalecilerinin vefat ettiğini açıkladı. Konyaspor Kulübü genç kaleciye rahmet dilerken ailesine de başsağlığı dileklerinde bulundu.

Sosyal Medya Hesabından Yayınlandı

Osmanlıspor Kulübü de sosyal medya hesabından Konyaspor’un genç kalecisinin vefatı ile ilgili başsağlığı mesajı yayınladı. Osmanlıspor Kulübü mesajında Konyaspor U19 takımı kalecisi Mustafa Berzan Bektaş’ın yaşadığı kaza sonucu hayatını kaybettiğini öğrenmenin üzüntüsü içinde olduklarını belirtti. Mesajda Mustafa Berzan Bektaş’a Allah’tan rahmet dilekleri ile futbolcunun ailesine, sevenlerine ve Konyaspor camiasına da başsağlığı dileği de yer aldı.

Mustafa Berzan Bektaş’ın vefatı sonrası Fenerbahçe Kalecisi Altay Bayındır başta olmak üzere futbol kulüplerinden de başsağlığı mesajları yayınlandı.

Güncel Yazılar