Osmanlıspor’dan Boluspor’a Transfer

Başkentin TFF 1. Lig temsilcisi Osmanlıspor kulübü transfer yasağının yakın zamanda kaldırılacağını açıklamıştı. Osmanlıspor’un transfer yasağını kalkması beklenirken geçen sezon Osmanlıspor forması giyen Mertan Caner Öztürk Boluspor’a transfer oldu. Teknik direktörü Ahmet Taşyürek yönetiminde yeni sezona hazırlanan TFF 1. Lig takımlarından Boluspor Mertan Caner Öztürk ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Mertan Caner Öztürk Boluspor Kulübü yönetim binasında sözleşmeyi imzaladı ve Boluspor ile antrenmanlara başladı.

Boluspor’un Takipçisi Osmanlıspor

Boluspor 2019-2020 futbol sezonunu 33 puan ile 15. Sırada tamamlamıştı. Osmanlıspor ise Boluspor’un altında 16. Sırada ligi bitirmişti ve son hafta maç sonuçlarına göre Boluspor ile Osmanlıspor sıralamada yer değiştirebilirdi. Bu değişiklik olsaydı Boluspor 16. Sırada olacaktı ve Osmanlıspor yerine Boluspor ligden düşecekti. Boluspor’un ligin son hafta maçlarında aldığı galibiyetler sonucu Osmanlıspor ligden düşmüştü.

Transfer yasağını kaldırma çalışmaları süren Osmanlıspor Kulübünün takımdan ayrılan futbolcuların yerini doldurması gerekiyor. Transfer yasağı kaldırılamaz ise Ankara temsilcisi lige eksik futbolcu kadrosu ile başlayacak ve maçlardan istediği sonuçları alamayacak.

Güncel Yazılar