Osmanlıspor’da Yasak Kalkıyor mu?

Osmanlıspor 11 Eylül tarihinde başlayacak olan TFF 1. Lig maçlarına hazırlıklarına tam olarak başlayamadı. 2019 yılı ağustos ayında transfer yasağı alan Ankara ekibi bu süreçte transfer yasağını kaldıramadı. Osmanlıspor kulübü başkan değişikliği de yaptı ve kulüp başkanlığına Mehmet Emin Katipoğlu geldi. Mehmet Emin Katipoğlu’nun Osmanlıspor’un kötü gidişatına dur demesi ve transfer yasağını kaldırması bekleniyordu.

Ağustos ayı içinde transfer yasağını kaldırmak için görüşme yapan ama transfer yasağının kalkma talebi reddedilen Osmanlıspor’da hareketli günler yaşanıyor. TFF 1. Ligin Ankara temsilcisi transfer yasağının hafta içi kalkma hazırlığı yapıldığını belirtti. Osmanlıspor Brezilya’dan transfer hazırlığını da yapıyor. Brezilya takımı Parana’da forma giyen Thales’i renklerine bağlayacak. Thales’in pazar günü Ankara’ya gelmesi ve sözleşme imzalanması bekleniyor.

Mehmet Emin Katipoğlu ile Yükseliş

Osmanlıspor kulübü yüksek miktardaki borçları olduğu için ve bu borçlarını ödeyemediği için transfer yasağı almıştı. Osmanlıspor Kulübü başkanı Mehmet Emin Katipoğlu daha önce de Osmanlıspor yönetiminde bulunmuş ve kulübü Süper Lige çıkarmıştı. Mehmet Emin Katipoğlu’nun Osmanlıspor’da böyle bir yükseliş yaratması bekleniyor.

Güncel Yazılar