Erdem Çetinkaya’ya Fenerbahçe Radarı

Osmanlıspor TFF 1. Lig takımları içinde futbolcu olarak genç bir kadroya sahiptir. Ligde kalma mücadelesi veren Ankara ekibi futbolcuların genç olmasının avantajını da pek kullanamadı. Osmanlıspor’un 19 yaşındaki forvet mevkisindeki futbolcusu Erdem Çetinkaya Fenerbahçe’nin transfer listesinde bulunuyor. Gölcükspor’dan İsmail Yüksek’i de mayıs ayında transfer eden Fenerbahçe genç ve başarılı futbolcuları kadrosuna dahil ediyor. Fenerbahçe’nin son ilgilendiği futbolcu da Erdem Çetinkaya oldu.

Osmanlıspor’un teknik direktörü Ali Güneş de Erdem Çetinkaya ile Fenerbahçe’nin ilgilendiği haberini doğruladı. Ali Güneş Fenerbahçe’nin dolaylı olarak Erdem Çetinkaya transferi ile ilgili görüşme talep ettiklerini açıkladı. Osmanlıspor’un teknik direktörü Fenerbahçe transfer gelişmesinin sevindirici olduğunu da ifade etti.

Sözleşme Bitişi 2024 Yılı

Erdem Çetinkaya 29 Mart 2001 doğumlu ve Ankara’da dünyaya geldi. Erdem Çatinkaya 2012 yılında Kızılcahamam Belediyespor Kulübü’nde başladı. 2017 yılında Çayyolu Spor’a transfer olan Erdem Çetinkaya şu anda forma giydiği Osmanlıspor’a da 2018 yılında transfer oldu. Erdem Çetinkaya Osmanlıspor forması ile 18 maça çıktı 2 gol attı. Ankara temsilcisi ile Erdem Çetinkaya’nın sözleşmesi 31 Mayıs 2024 tarihinde sona eriyor.  

Güncel Yazılar