Osmanlıspor’da Yeni Değişiklik

Lig maçlarına covid 19 sebebiyle verilen ara dönemde Osmanlıspor’da teknik direktör değişikliği oldu. Teknik direktör İsmet Taşdemir ile yolları ayıran başkent ekibi Ali Güneş ile çalışmaya başladı. Yeni teknik direktör Ali Güneş ile çalışan Osmanlıspor yine de ligden düşmekten kurtulamadı. Ali Güneş lig bitimine kadar olan 6 maçta Osmanlıspor’u ligden düşmeden kurtaramadı.  

Ligden düşen Osmanlıspor bu sezon ligden düşmenin kaldırılması ile tekrar TFF 1. Ligde kaldı. Yeni sezonda da teknik direktör Ali Güneş’in çalıştıracağı Osmanlıspor’da teknik kadro değişikliği yapıldı. Ali Güneş’in yardımcıları değişti ve takım yeni teknik kadro ile sezona hazırlanacak.

Ali Güneş’in Yeni Yardımcıları

Yapılan değişikliğe göre teknik direktör Ali Güneş’in yardımcıları Alper Akıcı, Sonkan Konak ve Öner Engin oldu. Takımda kaleci antrenörlüğü görevini de Ufuk Karakoç yapacak. Osmanlıspor kulübü yapılan bu değişikliklerle 2020-2021 futbol sezonunda başarılı bir sezon geçirmeyi hedefliyorlar. Osmanlıspor geçen sezona teknik direktör Mustafa Dalcı ile başlamış sezon ortasında Mustafa Dalcı ayrılmıştı. Mustafa Dalcı’dan sonra teknik direktörlük görevini İsmet Taşdemir yürütmüştü. İsmet Taşdemir’in ayrılmasından sonra Ali Güneş teknik direktör oldu.

Güncel Yazılar