Mehmet Emin Katipoğlu’na Kızılcahamam’dan Ziyaret

Osmanlıspor TFF 1. Lig mücadelesinde kötü bir sezon geçirdi. Sezon boyunca ligin alt sıralarından kurtulamayan Osmanlıspor ligden düştü. Corona virüsünün futbol kulüplerinde yarattığı sıkıntılı süreç nedeniyle bu sezon ligden düşme kaldırıldı. Bu karar ile Osmanlıspor yeni sezonda da TFF 1. Ligde kaldı. 19 Mart tarihinde lig maçlarına covid 19 küresel salgını nedeniyle ara verildi ve lig maçları 12 Haziran’da tekrar başladı.

Osmanlıspor corona virüsü sebebiyle lig maçlarına verilen ar dönemde kulüp yönetiminde değişiklik yaptı. Osmanlıspor Kulübü Başkanlığı görevine Mehmet Emin Katipoğlu getirildi. Geçmiş yıllarda da Osmanlıspor Kulübü başkanlığı yapan Mehmet Emin Katipoğlu o dönemde kulübü başarılı bir şekilde yönetmiş ve Süper Lige çıkarmıştı. Mehmet Emin Katipoğlu’nun düşüşte olan ve finansal sıkıntıda olan Osmanlıspor’u eski başarılı günlerine götürmesi iddia ediliyor. Mehmet Emin Katipoğlu’na bu görevi için başarı ziyaretleri de yapılıyor.

Kaza ve Beladan Uzak Bir Sezon

Ankara Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Yılmaz Özbek de Mehmet Emin Katipoğlu’nu ziyaret etti. Yılmaz Özbek Osmanlıspor’a yeni sezonda başarılar dileyerek kaza ve beladan uzak bir sezon geçirilmesini de diledi. Mehmet Emin Katipoğlu da Yılmaz Özbek’e bu ziyareti için teşekkür etti.

Güncel Yazılar