Osmanlıspor Antrenmanlara Başladı

Kötü bir sezon geçiren Ankara ekibi Osmanlıspor yeni sezon hazırlıklarına başladı. Sezon sonunda TFF 2. Lige düşen Osmanlıspor bu sezon ligden düşmenin kaldırılması ile tekrar TFF 1. Ligde kaldı. Yeni futbol sezonunda bu sezon yaşadığı başarısızlıkları ve puan kayıplarını yaşamak istemeyen başkent temsilcisi 07 Ağustos Cuma günü (dün) antrenmanlara başladı.

Batıkent Tesisleri’nde başlayan yeni sezon hazırlıklarında ilk olarak bir toplantı yapıldı. Futbolcular ve teknik heyet kısa bir toplantı yaptı. Teknik direktör Ali Güneş yönetiminde yapılan toplantının ardından futbolcular ısınma koşusu ile antrenmana başladılar. Futbolcular 3 grup halinde 15 dakikalık koşu ile antrenmana devam ettiler. Başlangıç antrenmanı germe hareketleri ile sona erdi.

Yeni Sezon Umudu

Osmanlıspor kulübü bu sezon yaşadığı başarısızlıkları yeni sezonda yaşamak istemiyor. Transfer yasağı devam eden kulübün yeni sezondaki başarı performansının nasıl yakalayacağı ise bilinemiyor. Osmanlıspor takımından farklı takımlara transfer olan futbolcular var. Ankara ekibi eksilen futbolcu kadrosunu transfer yasağı nedeniyle alt yapıdan tamamlamaya çalışıyor. Alt yapının yetersiz kaldığı durumlarda ise takıma transfer yapılamıyor.

Güncel Yazılar