Ali Güneş’in Maskeli Antrenmanı

Osmanlıspor 2019-2020 futbol sezonunda başarısız bir grafik çizdi. TFF 1. Lig puan sıralamasında son sıralarda bulunan başkent ekibi puan sıralamasında üst sıralara çıkmazsa sezon sonunda ligden düşecek. Lig maçlarına verilen covid 19 arasından sonra ilk maçını deplasmanda Adana Demirspor ile oynayacak olan Osmanlıspor antrenmanlarına başladı. Teknik direktör İsmet Taşdemir ile yollarını ayıran Osmanlıspor antrenman programına yeni teknik direktör Ali Güneş ile başlamıştı.

Dünyada ve Türkiye’de salgın olan corona virüsünün yayılması durdurulamadı. Osmanlıspor da lig maçlarına hazırlık antrenmanlarını covid 19 önlemleri ile yapıyor. Osmanlısporlu futbolcular sosyal mesafe kurallarına uygun olarak ve takım arkadaşları ile arasına mesafe koyarak çalışmalarını sürdürüyorlar. Osmanlıspor’un teknik direktörü Ali Güneş’in de antrenman sırasında devamlı maskeli olması teknik adamın covid 19 kurallarına uyduğunu gösteriyor.

İlk Maç Deplasmanda

Osmanlıspor’un sezon sonuna kadar 6 maçı olacak. İlk olarak 29. Hafta maçında Adana Demirspor ile deplasmanda karşılaşacak olan Ankara ekibi 30. Haftada kendi sahasında oynayacak. Osmanlıspor’un 30. Haftadaki rakibi 1. Ligin 2. Sıradaki takımı Büyükşehir Belediye Erzurumspor olacak.

Güncel Yazılar