Osmanlıspor’da Hedef Ligde Kalmak

Osmanlıspor TFF 1. Lig mücadelesinde bu sezon ligden düşme ihtimali bulunuyor. Ankara ekibi pandemi sebebiyle lige verilen aradan sonra ilk karşılaşmasını 22 Haziran’da Adana Demirspor ile yapacak. Osmanlıspor Adana Demirspor maçı hazırlıklarını teknik direktör Ali Güneş yönetiminde yapıyor. Mor sarılı takımda tek düşünce ligde kalan 6 maçında puan kaybı yaşamamak ve sezon sonunda ligde kalmayı başarmak oldu.

Isınma koşusuyla başlayan antrenman pas ve kondisyon çalışmaları ile devam etti. 5’e 2 top kapma oyunuyla devam eden antrenman minyatür kale maçıyla sona erdi. Osmanlıspor’un antrenmanı 1,5 saat sürdü ve Todorovic ile Kasım Sun antrenmana katılmadılar. İki futbolcunun da hafif adale ağrıları bulunduğu için bireysel antrenman yaptılar.

Doğum Günü Kutlaması

Osmanlıspor’un antrenmanı sonunda doğum günü kutlaması da yapıldı. Kaleci antrenörü Sadık Öztürk’ün, yardımcı antrenör Mustafa Marangoz ve kaleci Baran Güler’in doğum günü kutlandı. Doğum günü pastası kesildi ve takım arkadaşları Sadık Öztürk’e, Mustafa Marangoz’a ve Baran Güler’e yeni yaşlarında mutluluklar dilediler. Doğum gününü kutlayan 3 Osmanlısporlu doğum günü pastasının mumlarını üflediler ve pastayı kestiler.

Güncel Yazılar