Ali Güneş’in Açıklamaları

Osmanlıspor teknik direktör İsmet Taşdemir ile yollarını ayırdıktan sonra Ali Güneş ile çalışmaya başlamıştı. Ligde bulunduğu sıralama olarak ligden düşme bölgesinde bulunan Osmanlıspor Ali Güneş ile ligde kalma umudunu da yeşertti. Ali Güneş de takımın ligde kalması için elinden geleni yapacağını dile getiriyor.

Osmanlıspor kulübü başkan değişikliğine de gitmiş ve Mehmet Emin Katipoğlu kulübün başkanı olmuştu. Ali Güneş Osmanlıspor’daki çalışmaları ile ilgili açıklama yaparken Mehmet Emin Kasapoğlu ile önceki dönemlerde Yeni Malatyaspor’da beraber çalıştığını açıkladı. Ali Güneş, Mehmet Emin Kasapoğlu ile çalıştığı dönemin en rahat ve mutlu çalıştığı dönem olduğunu anlattı. Teknik adam, başkan ile ayrıldıkları dönemde tekrar beraber çalışma dileği ile ayrıldıklarını ve bu dileklerinin de gerçekleştiğini belirtti.

‘’Günde Çift Antrenman Yapıyoruz’’

Osmanlıspor teknik direktörü 12 Haziran’da başlayacak olan lig maçları için antrenman programına geç başladıklarını vurguladı. Aradaki antrenman eksikliğini kapatmak için günde çift antrenman yaptıklarını ifade eden Ali Güneş ilk maçlarının olduğu 19 Haziran tarihine kadar hazır olacaklarını söyledi. Ali güneş takım olarak bir sakatlık ya da olumsuz bir durum ile karşılaşmadıktan sonra ligde kalma hedeflerini gerçekleştireceklerini de sözlerine ekledi.

Güncel Yazılar