Başkana Hemşeri Ziyareti

Osmanlıspor 2019-2020 futbol sezonunu kötü geçiriyor. 1. Ligden düşme aşamasında bulunan Ankara ekibinin bu sezon yaşadığı transfer yasağı kötü sezonu geçirmesinin en büyük nedeni oldu. Pandemi sebebiyle lig maçlarına verilen ara dönemde yönetim değişikliği yapılan Osmanlıspor’da kulüp başkanlığına Mehmet Emin Katipoğlu getirildi.

Geçmiş dönemlerde de Osmanlıspor kulüp başkanlığı görevini yürüten Mehmet Emin Katipoğlu başkanlığı döneminde kulüpte başarılara imza atmıştı. Kulübün yeni başkanının eski güzel günlere takımı tekrar kavuşturacağı umut ediliyor.  Mehmet Emin Katipoğlu’na yeni görevi sebebiyle tebrik ziyaretleri de yapılıyor. Malatyalı olan Mehmet Emin Katipoğlu’nu Ankara’daki Malatyalı hemşerileri yeni görevinde yalnız bırakmadılar.

‘’Malatyalı Hemşerimizi Görmekten Mutluyuz’’

Ankara’da Emniyet Müdürü görevinde bulunan Malatyalı iki isim Cihat Şerolar ve Cihangir Kaya Osmanlıspor’un yeni başkanını ziyaret ettiler. Ankara’daki bulunan sivil toplum kuruluşları yöneticisi olan ve Malatyalı olan kişiler de Mehmet Emin Katipoğlu’na yeni görevi için tebrik ziyaretinde bulundular.

Malatyalı ziyaretçiler Osmanlıspor Kulüp Başkanlığı görevinde Malatyalı hemşerilerini görmekten mutlu olduklarını söylediler. Mehmet Emin Katipoğlu da bu ziyaretler için teşekkürlerini iletti ve mutlu olduğunu dile getirdi.

Güncel Yazılar