Osmanlıspor Başkanına Milletvekili Ziyareti

Geçmiş sezonlarda Avrupa Kupalarında Türkiye’yi temsil eden Osmanlıspor bu sezon düşüş yaşıyor. TFF 1. Ligde mücadele eden Ankara temsilcisi ligden düşme riski karşı karşıya bulunuyor. Osmanlıspor yönetimi bu kötü gidişata dur demek için kulüp başkanlığına Mehmet Emin Katipoğlu’nu getirdi. Önceki dönemlerde de Osmanlıspor başkanlığı görevinde bulunan Mehmet Emin Katipoğlu kulübün başında olduğu dönemde Osmanlıspor’u Süper Lig’e yükseltmişti.

Eski başarılı günlerine yeni başkan ile kavuşma hayali kuran Osmanlıspor’da Mehmet Emin Katipoğlu’na yeni görevi için tebrik ziyaretleri devam ediyor. Ak Parti Malatya Milletvekili ve Eski Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır ile Ak Parti Malatya Milletvekili Hakan Kahtalı Osmanlıspor Kulüp Başkanı Mehmet Emin Katipoğlu’nu ziyaret ettiler.

Osmanlıspor’a Şans Dilediler

İki Ak Parti milletvekili önceki sezonlarda Malatyaspor Başkanlığı görevini de yapmış olan Mehmet Emin Katipoğlu’na yeni görevinde başarılar dilediler. Ahmet Çakır ve Hakan Kahtalı Osmanlıspor’a da ligde kalan maçlarında bol şans diledi. Mehmet Emin Katipoğlu kendisine yapılan ziyaretten olan memnuniyetini de dile getirdi ve iki milletvekiline teşekkür etti.

Güncel Yazılar