Osmanlıspor’da Ayrılıklar

Sezon sonunda TFF 1. Lig mücadelesine son veren Osmanlıspor ligden düşmüştü. TFF ve Kulüpler Birliği’nin pandemi sebebiyle ligden düşmeyi kaldırmasıyla Ankara ekibi yeni sezonda da TFF 1. Ligde kaldı. 2019-2020 futbol sezonunda puan kayıpları yaşayan Osmanlıspor kulüpte değişimler yapıyor. 2020-2021 futbol sezonunda da ligden düşme tehlikesi yaşamak istemeyen başkent temsilcisi geçen hafta teknik kadroda değişiklik yapmıştı. Teknik direktör Ali Güneş’in yardımcıları değişmişti.

Osmanlıspor’da son olarak sağlık biriminde ayrılıklar yaşandı. Osmanlıspor kulübü doktoru olan Uzman Doktor Savaş Kudaş, masör Erkan Özmen ve fizyoterapist Ahmet Seyit Karadağ kulüpteki görevlerinden ayrıldılar. Ayrılan sağlık personelinin yerine gelen yeni sağlık personelleri henüz açıklanmadı.

Veda Açıklaması

Osmanlıspor Kulübü sosyal medya hesabı ve internet sitesinden yaptığı açıklama ile sağlık personellerinin görevlerinden ayrıldığını açıkladı. Açıklamada Savaş Kudaş, Erkan Özmen ve Ahmet seyit Karadağ’ın Osmanlıspor’daki görevlerinden ayrıldığı ve görevli oldukları süre içinde verdikleri hizmet için teşekkür dilekleri yer aldı. Ayrıca mor sarılı kulüp üç personele de bu süreçten sonraki iş hayatlarında ve yeni işlerinde de başarılar diledi.

Güncel Yazılar