TFF’den Osmanlıspor’a Tebrik Mesajı

TFF 1. Lig puan sıralamasında 16. Sırada bulunan Osmanlıspor kötü bir sezon geçiriyor. Sondan 3. Sıradaki takımın ligden düşme ihtimali yüksek görünüyor. Osmanlıspor bu kötü gidişatı durdurmak için kulüpte başkan değişikliği yapıldı ve Mehmet Emin Katipoğlu Osmanlıspor’un yeni başkanı olmuştu. Türkiye Futbol Federasyonu da TFF 1. Ligin Ankara temsilcisi kulübüne yeni başkanı için tebrik mesajı yayınladı.

TFF’nun internet sitesinde yayınlanan mesajda Osmanlıspor’un başkanlık görevine getirilen Mehmet Emin Katipoğlu tebrik edildi ve yeni başkan ile ekibine görevlerinde başarılar dilendi.

Mucize Olacak mı?

Yüksek borçlanması bulunan ve ekonomik olarak kötü durumda olan Osmanlıspor’un transfer yasağı kalkacak gibi de durmuyor. Mehmet Emin Katipoğlu’nun kulübü hem transfer yasağı çıkmazından çıkarması hem de takımı iyi bir yere getirmesi ümit ediliyor. Çünkü yeni başkan geçmişte bunu gerçekleştirmişti. Mehmet Emin Katipoğlu geçmiş dönemlerde de Osmanlıspor kulübünün başkanlığını yapmış ve o dönemde kulübü Süper Lig’e çıkarmıştı. 1. Ligden düşme sınırında bulunan mor sarılı takım Mehmet Emin Katipoğlu’nun yine kulüpte mucizeler yaratmasını bekliyor.

Güncel Yazılar