Yeni Sezon Hazırlıkları

TFF 1. Ligin Ankara temsilcisi olan Osmanlıspor yeni futbol sezonu hazırlıklarına başladı. 2019-2020 futbol sezonunda ligin alt sıralarından kurtulamayan başkent ekibi yeni sezona iyi bir başlangıç yapmak istiyor. Transfer yasağı bulunan Osmanlıspor transfer sezonu olmasına rağmen yeni futbolcu transferi de yapamıyor. Kulübün transfer yasağının yakın dönemde kalkması ihtimali de bulunmuyor. Ankara ekibi transfer yasağı sebebiyle alt yapıdan futbolcu eksiğini tamamlamaya çalışıyor.

Günde 2 Antrenman

Batıkent Tesisleri’nde antrenman programına başlayan Osmanlıspor günde çift antrenman ile sezona hazırlanıyor. Bugün yapılan günün ilk antrenmanında mor sarılı futbolcular teknik direktör Ali Güneş yönetiminde ısınma koşusu ile antrenmana başladılar. Isınma koşusunun ardından topla koordinasyon, pas ve çabukluk çalışması ile ilk antrenman sona erdi.

Günün ikinci antrenmanı da yine ısınma koşusu ile başladı. Osmanlısporlu futbolcular ikinci antrenmana 5’e 2 top kapma oyunu ile devam ettiler. 21 dakika 2 setten oluşan dayanıklılık koşusu ile ikinci antrenman sona erdi. Osmanlıspor takımı teknik direktör Ali Güneş yönetiminde günde iki antrenman ile 2020-2021 futbol sezonuna hazırlanıyor.

Güncel Yazılar