Adana Demirspor Maçı Hazırlığı

Osmanlıspor pandemi sebebiyle lige verilen aradan sonra ilk maçını Adana Demirspor ile oynayacak. Adana Demirspor – Osmanlıspor maçı 22 Haziran günü Adana’da olacak. Ankara ekibi deplasmanda oynayacağı bu maçın hazırlıklarını sürdürüyor. 1. Lig puan sıralamasında 4. Sırada bulunan Adana Demirspor ligi üst sıralarda bitirmek için bu maçı kazanmayı hedeflerken Osmanlıspor da ligden düşmemek için maçı kazanmayı istiyor. Osmanlıspor’un ligde kalması için kalan 6 maçında puan kaybetmemesi gerekiyor.

Çift Antrenman

Ankara ekibi teknik direktör Ali Güneş yönetiminde Batıkent Tesisleri’nde çift antrenman ile hazırlıklarını sürdürüyor. Sabah olan ilk antrenmana futbolcular ısınma koşusu ile başladılar. Koordinasyon ve dayanıklılık çalışmaları ile süren antrenman açma-germe hareketleri ile sona erdi. Osmanlıspor’un akşam antrenmanı da ısınma koşusu ile başladı ve pas çalışması ile sürdü. Osmanlısporlu futbolcular çift kale yaptılar maç sonunda 1,5 saat süren antrenmanı bitirdiler.

Mor sarılı takımda hafif kas ağrısı bulunan Ali Eren İyican, Barış Zeren, Mertan Caner Öztürk ve Beykan Şimşek antrenmana katılmadılar. Doğukan Efe ve Todorovic de takımdan ayrı olarak bireysel antrenman yaptılar.

Güncel Yazılar