Ali Eren İyican da Ayrılıyor

TFF 1. Lig Ankara temsilcisi Ankaraspor futbolcularından Ali Eren İyican Antalyaspor’a transfer oluyor. Süper Ligin başarılı ve yükselen takımı Antalyaspor Eli Eren İyican ile kadrosunun güçlendirmeye devam ediyor. Ali Eren İyican ile Ankaraspor’un sözleşmesi 2022 yılı sonunda sona erecek. Antalyaspor’un 21 yaşındaki futbolcu ile prensipte anlaştığı ve sözleşmenin imzalanmasının yakın olduğu açıklandı.

Ankaraspor takımı futbolcuları farklı futbol kulüplerine transfer oluyor. Transfer yasağı bulunan Ankaraspor’un ise takımdan ayrılan bu futbolcuların yerini nasıl dolduracağı henüz bilinmiyor.

Transfer Yasağı Ne Zaman Kalkacak?

Ankaraspor Kulübü 3 hafta önce transfer yasağının kaldırılması için talepte bulunmuş ve görüşme yapmıştı. Ankara kulübünün bu talebi kabul etmemiş ve kulüp yönetimi transfer yasağının kalkma ihtimalinin olmadığını açıklamıştı. Fakat geçen hafta Ankaraspor Kulübü yaptığı açıklama ile bu hafta transfer yasağının kalkacağını belirtti. Yüksek miktarda borcu olan Ankaraspor’un transfer yasağının bu hafta kalkması bekleniyor. Transfer yasağı kalkmadığı takdirde Ankaraspor’u yeni sezonda zor bir sezon bekliyor. Çünkü takımda transfer olup başka futbol kulübüne giden futbolcular nedeniyle de çok fazla eksik futbolcu bulunuyor.

Güncel Yazılar