Ankaraspor’un Eskişehirspor Hazırlığı

11 Eylül’de başlayacak olan Süper Lig ve TFF 1. Lig’de 1. Hafta maçları oynanacak. Ankaraspor 12 Eylül Cumartesi günü ilk hafta maçını Eskişehirspor ile oynayacak. Ankara ekibi, sezonun ilk karşılaşması olan ve kendi sahasında oynayacağı Eskişehirspor maçı hazırlıklarına devam etti. Teknik direktör Ali Güneş yönetimindeki antrenman ısınma hareketleri ile başladı. Batıkent Tesisleri’ndeki antrenmanda Ankarasporlu futbolcular Eskişehirspor maçı taktik çalışmaları ile antrenmana devam ettiler.

Geçen sezon ligin alt sıralarından kurtulamayan Ankaraspor sezon sonunda bu kötü gidişatın sonucu olarak ligden düşmüştü. Başkent ekibi ligin ilk maçında yeni sezona galibiyet ve 3 puanla başlamayı hedefliyor. Teknik direktör Ali Güneş ve futbolcular 2020-2021 futbol sezonuna iyi bir başlangıç yapmak ve geçen sezonun kötü izlerini silmek istiyorlar.

Moral Yemeği

Ankarasporlu futbolcular ve teknik ekip yoğun antrenman programının ardından yemek yediler. Emek’te bulunan Çukurağa Sofrası’nda moral yemeği yiyen futbolcular ve teknik ekip antrenmanın yorgunluğunu attılar. Ankarasporlu futbolcular ve teknik ekip Eskişehirspor maçı öncesinde beraber yedikleri yemek ile moral depoladılar.

Güncel Yazılar