Ali Eren İyican Samsunspor Yolcusu

2019-2020 futbol sezonunda Ankara TFF 1. Lig temsilcisi Osmanlıspor yaşadığı kötü sezonun ardından ligden düştü. 2019-2020 futbol sezonunu kötü bir performans ile geçiren başkent temsilcisi TFF 2. Ligde mücadele edecek. Osmanlıspor futbolcu kadrosu yaş ortalaması olarak genç bir kadroya sahip ve bunun avantaja çeviremedi. Takımın 2. Lige düşmesi ile Osmanlıspor’un başarılı futbolcularına transfer teklifleri gelmeye başladı.

Takımın sol bek oyuncusu Ali Eren İyican Osmanlıspor’dan Samsunspor’a transfer olacak. TFF 1. Lig takımı olan Samsunspor’a transferi ile Ali Eren İyican 1. Ligden ayrılmamış oldu. Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel yıldırım Ali eren İyican’ı renklerine bağlayacaklarını ve görülmelerin devam ettiğini söyledi.

‘’Süper Lige Yükseleceğiz’’

Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım Samsunspor’un kadrosunu güçlendirdiklerini ve 2020-2021 futbol sezonunun TFF 1. Ligdeki son sezonları olduğunu belirtti. Yüksel Yıldırım Süper Lige yükselmeyi hedeflediklerini ve Osmanlıspor’dan Ali Eren İyican’ı transfer edeceklerini söyledi. Samsunspor Kulübü Başkanı Ali Eren İyican ve Osmanlıspor kulübü ile transfer bedeli konusunda görüşmelerin yapıldığını ve yeni sezonda Ali Eren İyican’ın Samsunspor forması giyeceğini ifade etti.

Güncel Yazılar