İlk Hedef Ligde Kalmak

TFF 1. Ligde Ankara temsilcisi olan Osmanlıspor’un başlayacak lig maçları hazırlıkları devam ediyor. Pandemi sürecinden sonra ilk maçını deplasmanda Adana Demirspor ile yapacak olan Osmanlıspor’da ilk hedef ligde kalmak olacak. 1. Lig puan sıralamasında 16. Sırada bulunan başkent temsilcisi bu sıralama ile sezon sonunda ligden düşme riskini de taşıyor. Osmanlıspor’un 24 puan ile bulunduğu bu sıra ligde sondan 3. Sırada yer alıyor.

Osmanlıpor takımının hedefi ligde kalan 6 maçında puan kaybetmeden sezonu 1. Ligde tamamlamak oldu.

İkinci Hedef Transfer Yasağı

Teknik direktör İsmet Taşdemir ile yollarını ayıran mor sarılı takım teknik direktör Ali Güneş ile çalışmaya başladı. Yeni teknik direktör ile lig maçlarına hazırlık çalışmalarını yapan Osmanlıspor’da Ali Güneş futbolculara sezon sonuna kadar ligde kalama motivasyonunu aşılıyor. Futbolcular ve teknik ekip 2020-2021 futbol sezon sonunda da 1. Ligde kalma mücadelesinden kazanarak çıkmak istiyor.

Osmanlıspor ligde kalma mücadelesini kazanıp ligden düşme riskinden kurtulduktan sonra ikinci hedefi de transfer yasağını kaldırmak olacak. Ankara ekibi transfer yasağını kaldırıp yeni sezonda kadrosunu güçlendirmek istiyor.

Güncel Yazılar