Osmanlıspor’un Teknik Direktör İstikrarsızlığı

Osmanlıspor TFF 1. Lig 2019-2020 futbol sezonunda 3 teknik direktör ile çalıştı. Ankara ekibinin bu sezon puan kayıpları yaşamasını ve ligi alt sıralarda bitirmesinin 2 önemli nedeni vardı. İlk olarak Osmanlıspor’un yaşadığı ve kaldırılamayan transfer yasağı problemi var. İkinci olarak da mor sarılı kulüp istikrarlı bir teknik direktör ile çalışamadı.

2019-2020 futbol sezonuna Osmanlıspor teknik direktör olarak Mustafa Dalcı ile çalışmaya başladı. Mustafa Dalcı daha ligin ilk yarısı bitmeden Aralık 2019 tarihinde Osmanlıspor’dan ayrıldı. Osmanlıspor Mustafa Dalcı ile yollarını ayırdıktan sonra teknik direktör olarak İsmet Taşdemir ile çalışmaya başladı. İsmet Taşdemir’in Osmanlıspor’da teknik direktörlük görevi ise fazla uzun sürmedi.

Ali Güneş Kalacak mı?

Corona virüsü nedeniyle lig maçlarına ara verilen dönemde mayıs ayında Osmanlıspor’da değişimler yapıldı. Bu değişimlerden biri de teknik direktör değişikliği oldu. 19 Mayıs tarihinde İsmet Taşdemir Ankara ekibinin teknik direktörlük görevini bıraktı. İsmet Taşdemir’in ayrılması ile boşalan teknik direktörlük görevine Ali Güneş geldi. Osmanlıspor yeni sezon hazırlıklarına teknik direktör Ali Güneş ile başladı ama Ali Güneş ile mi devam edecek bilinmiyor.  

Güncel Yazılar