Mehmet Emin Katipoğlu’ndan Doğalgaz Paylaşımı

Mehmet Emin Katipoğlu 12 Mayıs tarihinde Osmanlıspor Kulübü Başkanlığı görevine başladı. Son 2 yıldır kötü zamanlar geçiren Osmanlıspor Kulübü hızlı bir düşüş yaşıyor. Geçmiş sezonlarda da Osmanlıspor’un başkanlığını yapan Mehmet Emin Katipoğlu’nun tekrar Ankara ekibini başarılı dönemine götürmesi bekleniyor. Transfer yasağı ile yüksek ve ödenemeyen borç ile ayağa kalkmaya çalışan Osmanlıspor’un son umudu Mehmet Emin Katipoğlu oldu. Mehmet Emin Katipoğlu’nun göreve gelmesinin ardından Osmanlıspor TFF 1. Ligden 2. Lige düştü. Osmanlıspor Kulübü başkanı şanssız bir başlangıç yapsa da ligden düşmenin kaldırılması ile başkent ekibi yeniden TFF 1. Ligde kaldı.

Osmanlıspor Kulübü Başkanı Karadeniz ‘de bulunan doğalgaz rezervi konusundaki mutluluğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla anlattı.

Sevinç ve Saygı Paylaşımı

Karadeniz’de bulunan doğalgaz rezervinin Türkiye ekonomisini krizden kurtaracağı iddia ediliyor. Mehmet Emin Katipoğlu sosyal medya hesabında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın doğalgaz rezervini bulan Fatih sondaj gemisi ile olan fotoğrafını paylaştı. Osmanlıspor Kulübü başkanı bu fotoğrafı paylaşarak doğalgaz rezervinin bulunmasının sevincini ve Recep Tayyip Erdoğan’a saygısını ifade etti.

Güncel Yazılar