İsmet Taşdemir Resmen Ayrıldı mı?

Osmanlıspor kulüp başkanı görevine 13 Mayıs tarihinde Mehmet Emin Katipoğlu getirilmişti. Eski Başkan Sadık Dik’in yerine gelen yeni başkan ve yönetimin ilk icraatı teknik direktör değişikliği oldu. Osmanlıspor’un teknik direktörlük görevinde bulunan İsmet Taşdemir ile yolları ayırma kararı alındı. Ankara ekibi TFF 1. Ligde kötü bir sezon geçiriyor ve büyük ihtimalle yeni sezonda 1. Ligden düşmüş olacak.

Osmanlıspor’un yeni yönetimi takımın ligde kalan 6 maçında ve bundan sonraki süreçte farklı bir teknik adam ile yola devam etmek istiyor. İsmet Taşdemir de kulübün kendisi ile devam etmek istemediğini bildirdiği ve karara saygı duyduğunu ifade etmişti. Teknik adam resmi işlemlerin de 1-2 gün içinde gerçekleşeceğini ve resmi olarak da mor sarılı kulüpten ayrılacağını belirtmişti.

Osmanlıspor Kimle Hazırlanacak?

İsmet Taşdemir’in söylediği süre geçmesine rağmen Osmanlıspor ile resmi olarak ayrıldığı ile ilgili bir bilgi gelmedi. Teknik adamın Ankara ekibi ile sözleşmesinin ne zaman feshedileceği ve Osmanlıspor’un yeni teknik direktörünün kim olacağı merak ediliyor. Ligde düşme tehlikesi bulunan Osmanlıspor’un kalan 6 maçına hangi teknik direktör ile hazırlanacağı bilinmiyor.

Güncel Yazılar