‘’Osmanlıspor Ligde Kalacak’’

Osmanlıspor’un TFF 1. Lig puan sıralamasındaki yeri küme düşecek takımlar arasında bulunuyor ve Ankara ekibi kalan 6 maçında puan kaybettiği takdirde ligden düşme ihtimali kuvvetlenecek. Osmanlısporlu futbolcu Atakan Rıdvan Çankaya da takımının ligde bulunduğu yer ile ilgili olarak üst sırada bulunan Boluspor ile aralarında sadece 1 puan fark olduğunu ve takımının kalan maçlarda başarılı sonuçlar alarak ligde kalınacağını açıkladı.

Osmanlıspor’un 21 yaşındaki futbolcusu takımlarının ligde bulunduğu sıranın hak ettikleri bir yer olmadığını ve giydikleri formanın hakkını vererek Osmanlıspor’un 1. Ligde kalmasını sonra da iyi yerlere gelmesini sağlayacaklarını ifade etti.

‘’Hedefim A Milli Takım Forması’’

Atakan Rıdvan Çankaya covid 19 ile mücadele ettiğimiz ve izole olarak yaşamın sürdüğü bu günlerde kendisinin de mecbur kalmadıkça evden çıkmadığını söyleyerek evde antrenman yaptığını anlattı. Antrenman dışında evdeki vaktini kitap okuyarak ve kendisinin gelişimine yönelik çalışmalar yaptığını vurgulayan Osmanlıspor futbolcusu kısa zamanda bu günlerin atlatılmasını diledi.

Atakan Rıdvan Çankaya hayalinin ve hedefinin A Milli Takım Forması giymek olduğunu belirterek alt yapı takımında milli takım formasını taşıdığını ama A Milli Takımda oynamak Türkiye’yi temsil etmek hedefinde olduğunu da sözlerine ekledi.