Osmanlısporlu Ali Eren’in Hedefi Ay-Yıldızlı Forma

Osmanlıspor’un genç ve başarılı oyuncusu Ali Eren İyican hayalini ve gelecek hedeflerini açıkladı. Genç oyuncu en büyük hayalinin ay-yıldızlı formayı giymek olduğunu açıkladı. Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig ekiplerinden Osmanlıspor takımının genç oyuncuları arasında yer alan 20 yaşındaki sol bek Ali Eren İyican korona virüs süreci ve takımının durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

Bir haber ajansına yaptığı açıklamada İyican gecelen hedeflerinden bahsetti. Ali Eren, bugünlerde sahalarda yapılamayan antrenmanlarını evde bireysel olarak yapmaya çalıştığını ifade etti. Genç oyuncu takım hocasının hazırlattığı programa elinden geldiğince uymaya çalıştığını belirtti. Ali Eren koşu programını uygulamak üzere kulübe gittiğini diğer çalışmaların evinde yaptığını belirtirken dışarıya çok çıkmadığını da ifade etti.

Bireysel Çalışmanın Psikolojisi Faklı

Genç ve başarılı sol bek oyuncusu korona virüs salgın sürecinin performansları üzerinde olumsuz etkisi olduğunu düşündüğünü belirtti. Takımla çalışma sırasında arkadaşlarının desteğinin ve motivasyonunun bulunduğunu belirten oyuncu bireysel çalışmada bu desteğin olmadığını ekledi.

Bu durumun aynı zamanda performansları üzerinde de etkisinin bulunduğunu ifade etti.  Ali Eren İyican liglerin başlaması için en az 15 günlük bir hazırlık sürecinin yapılmasının uygun olduğunu söyledi.