Artur Mores’ten Transfer Açıklaması

Bir dönem Osmanlıspor futbol takımı bünyesinde forma giyen Artur Moraes, transferlerle ilgili etkili bir açıklamaya imzasını attı. 1 buçuk sezon boyunca Osmanlıspor takımında forma giymiş olan Mores, Galatasaray takımın daha önceden kendisine talep olduğunu ifade etti.

Osmanlıspor’un eski futbolcusu Artur Mores, Galatasaray’ın kendisine Fernando Muslera’dan önce transfer teklifinde bulunduğunu ifade etti. O dönemde Portekiz’den ayrılmak istemediği için bu teklife hayır dediğini ifade eden Mores, Galatasaray yerine Benfica’ya imza attığını da belirtti.

Osmanlıspor’da 1.5 Sezon Forma Giydi

1 buçuk sezon boyunca Osmanlıspor futbol takımı formasını giyen Artur Moraes, geçmişteki transfer haberlerini gündeme getirdi. Brezilyalı file bekçisi; Galatasaray futbol takımının Muslera’ya transfer teklifinde bulunmadan önce kendisine transfer teklifinde bulunduğunu söyledi. O dönem itibariyle Portekiz’den ayrılmak istemediği için bu teklifi kabul etmediğini ifade eden yetenekli kaleci, Benfika takımına imza attığını sözlerine ekledi.

39 yaşında futbol kariyerini sonlandıran Brezilyalı kaleci daha önce bir buçuk sezon kadar Osmanlıspor takımının formasını giymişti. Öte yandan Osmanlıspor futbol takımının lige hazırlık amacıyla antrenmanlarına teknik direktör gözetiminde başladığı da ifade edildi.