Osmanlıspor’dan #hayatevesığar Mesajı

Corona virüsü covid-19 sebebiyle lig maçlarının belirsiz süre ertelenmesiyle futbol kulüpleri tesisler de yapılan antrenmanlarını da askıya aldı. Corona virüsünün bulaşmasının ve yayılmasının en büyük nedeni temas yolu ile bulaşma ve Osmanlıspor da futbolcuların hayatını tehlikeye atmamak için evde antrenman sistemine geçti.

Osmanlıspor’un teknik direktörü İsmet Taşdemir ve takımın teknik ekibinin yazdığı antrenman programına göre futbolcular evde antrenmanlarını yapıyorlar. Hafta başında Osmanlısporlu futbolcular evde antrenman görüntüleri kulübün sosyal medya hesabından yayınlandı ve bu paylaşımla Osmanlısporlu taraftarlara ve tüm Türkiye’ye evde Kal mesajı verilmişti. Bugün de Osmanlıspor’un sosyal medya hesabından #hayatevesığar ve #evdekal etiketiyle bu sefer Osmanlıspor’un teknik kadrosunun ev antrenmanlarının videoları paylaşıldı.

Osmanlıspor’un Ev Hali

Teknik direktör İsmet Taşdemir’in evde yaptığı antrenman görüntüleri ile yardımcı antrenör Hakan Dolutaş, yardımcı antrenör Serkan Balcı, Kaleci antrenörü Halit Matlı, yardımcı antrenör Fatih Çiçek evde yaptıkları eğlenceli antrenman görüntülerini kulübün sosyal medya hesabından Osmanlıspor’un ev hali başlığı ile yayınladılar. Osmanlıspor’un teknik kadrosunun yaptığı bu paylaşım evde kalmanın önemini bir kez daha vurgulayarak farkındalık yarattı.