Ankara Temsilcisinin Antrenman Programı

Lig maçlarının 12 Haziran tarihinde başlama kararının ardından Osmanlıspor da antrenmanlara başlamıştı. Osmanlıspor kulübünde bir çalışanda covid 19 testinin pozitif çıkması takımda moral bozukluğu yaratsa da antrenmanlar hız kesmeden devam ediyor. Yeni teknik direktör Ali Güneş Osmanlıspor’un ligden düşmemesi için elinden geleni yapıyor.

Günde sabah ve akşam çift antrenman yapan Osmanlıspor kulübü bugün tek antrenman yaptı. Isınma koşusu ile başlayan antrenman futbolcular dönüşümlü olarak ve az kişili gruplar olarak koştular. Corona virüsü tedbirleri kapsamında antrenmanlar böyle dönüşümlü ve gruplar halinde yapılıyor. Isınma koşusunun ardından Osmanlısporlu futbolcular kondisyon ve dayanıklılık çalışması yaptılar. 2 saat süren antrenman açma germe hareketleri ile sona erdi. Futbolcular antrenman yaparken sosyal mesafe kurallarına dikkat ettiler.

Hedef Ligde Kalmak

Mertan Caner Öztürk ve Barış Zeren adale ağrıları olduğu için takım ile antrenman yapmadılar. Teknik direktör Ali Güneş ve Osmanlısporlu futbolcular Osmanlıspor’un ligde kalması hedefiyle çalışmalarını sürdürüyorlar. Osmanlıspor takımı ligde kalan 6 maçta puan kaybı yaşamak istemiyor ve yeni sezonda da TFF 1. Ligde mücadele etmeyi hedefliyor.

Güncel Yazılar