Osmanlıspor’da Son Antrenmanlar

Osmanlıspor corona virüsü sebebiyle lig maçlarına verilen 3,5 aylık aradan sonra 22 Haziran Pazartesi günü (yarın) ilk maçına çıkacak. Deplasmanda Adana Demirspor ile karşılaşacak olan Ankara ekibi 21 Haziran Pazar günü (bugün) Adana’ya gitti. Osmanlıspor Adana Fatih Terim Stadı’nda oynanacak maç için son antrenmanını Adana Demirspor Tesisleri’nde yaptı.

Teknik direktör Ali Güneş yönetiminde çalışan Osmanlısporlu futbolcular antrenmana ısınma koşusu ile başladı. Futbolcular el ayak koordinasyonunu arttıran çalışmanın ardından, 5’e 2 top kapma oyunu ve çift kale maç ile antrenmanı tamamladı. Başkent ekibinin son antrenmanı 1 saat sürdü.

Ali Güneş’in İlk Maçı

Adana Demirspor-Osmanlıspor maçı Ankara temsilcisinin ligde kalması için kader maçı anlamında bir maç olacak. Osmanlıspor ligde kalabilmek için deplasmandaki bu maçtan 3 puan ile dönmeyi istiyor. Adana Demirspor da ligde şampiyonluk iddiasını sürdürmek için kendi sahasında Osmanlıspor’u yenmeyi hedefliyor. Osmanlıspor teknik direktörü Ali Güneş için de bu maç ilk maçı olduğu için farklı bir anlamı var. Adana Demirspor-Osmanlıspor maçı Ali Güneş’in de ilk maçı ve teknik adam 3 puan ile başlangıç yapmak istiyor.  

Güncel Yazılar