Akhisarspor’a Geçmiş Olsun Mesajı

Osmanlıspor takımı pandemi sebebiyle lig maçlarına verilen aranın ardından antrenman programına başlamadan önce covid 19 testi yaptırmıştı. Futbolcular, teknik kadro ve kulüp çalışanlarına yapılan corona virüsü testi sonuçta bir kulüp çalışanında virüsü tespit edilmişti. Futbol dünyasında Fenerbahçe ve Beşiktaş başta olmak üzere birçok kulüpte covid 19 tespit edilmişti. TFF 1. Lig takımlarından Akhisarspor da corona virüsü ile mücadele eden son kulüp oldu.

Akhisarspor takımında teknik direktör Yılmaz Vural başta olmak üzere teknik kadrodan 2 kişide, 3 futbolcuda ve 7 kulüp çalışanında covid 19 tespit edildi. Osmanlıspor sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Akhisarspor’a corona virüsü ile mücadele sürecinde geçmiş olsun dileklerinde bulundu ve sağlıklı günler diledi.

Covid 19 Test Sonuçları Negatif

Osmanlıspor kulübü belli süreler ile covid 19 testi yaptırıyor. 22 Haziran Pazartesi günü oynayacağı Adana Demirspor öncesi de futbolcular, teknik kadro ve kulüp çalışanlarına yapılan corona virüsü testi sonuçları belli oldu. Osmanlıspor sosyal medya hesabından 20 Haziran Cumartesi (bugün) yaptığı paylaşımla covid 19 test sonuçlarının negatif çıktığını açıkladı.

Güncel Yazılar