Osmanlıspor’da Ayrılık Rüzgarı

Osmanlıspor TFF 1. Lig maçlarında aldığı başarısız sonuçlar sebebiyle ligde puan sıralamasında 16. sıraya geriledi ve bulunduğu sıra itibariyle 1. Ligden düşecek takımlar arasında bulunuyor. Corona virüsü sebebiyle lig maçlarının ertelenmesi ile Osmanlıspor futbolcuları tesislerde takım halinde antrenman yapamaya ara verdi.

Osmanlısporlu futbolcular kendilerine hazırlanan antrenman programı ile evde antrenman ile karantina günlerini geçiriyorlar.  Bu dönemde Ankara ekibinden ayrılışlar da gerçekleşti. Osmanlıspor’da alt yapı koordinatörü görevinde bulunan Gültekin Liman görevinden ayrıldığını açıkladı.

Sosyal Medya Hesabından Duyurdu

Gültekin Liman sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Osmanlıspor’dan ayrıldığını açıkladı. Teknik adam paylaşımında Osmanlıspor’da severek yürüttüğü görevinden 16.04.2020 tarihi itibariyle ayrıldığını belirterek takımdaki futbolculara ve çalışma arkadaşlarına teşekkürlerini ve başarı dileklerini iletti.

Osmanlıspor’un uzun zamandır devam eden ve kısa vadede kalkması mümkün olmayan transfer yasağı sebebiyle takımın ihtiyacı olan futbolcuları alt yapıdan sağlanıyordu. Takımın ihtiyacı olan futbolcular Osmanlıspor’un alt yapı takımından kadroya alınıyordu. Gültekin Liman’ın gidişi ile alt yapı takımının bu durumdan nasıl etkileneceği ve Gültekin Liman’ın yerine kimin geleceği merak edilen konular arasında bulunuyor.