Osmanlıspor’da Ali Güneş Dönemi

Osmanlıspor’da Ali Güneş Dönemi

Osmanlıspor teknik direktör İsmet Taşdemir ile geçen hafta yollarını ayırmıştı. Ankara ekibi yeni teknik direktörlük görevi için Ali Güneş işe yola devam etme kararı aldı. En son Bartınspor’da görev yapan Ali Güneş mayıs ayında bu görevinden ayrılmıştı. Osmanlıspor’un yeni teknik direktörü önümüzdeki yıl opsiyonlu olarak takımı çalıştıracak.

Ali Güneş yeni takımında göreve başlayacağı için mutlu olduğunu da dile getirdi. Teknik adam geçmiş sezonlarda Avrupa’da Türkiye’yi temsil etmiş bir takımı çalıştıracak olmanın kendisini mutlu ettiğini söyledi. Ali Güneş kendisi ve ekibi ile çalışma kararı veren Osmanlıspor Kulübü başkanı Mehmet Emin Katipoğlu’na da teşekkür etti.

Antrenmanlara Başlanacak

Osmanlıspor’un yeni teknik direktörü takımın genç bir takım olduğunu ve bu durumun dezavantajı sebebiyle başarısız bir sezon geçirdiklerini anlattı. Teknik adam genç bir kadroya sahip olan Osmanlıspor’un bu durumunu avantaja çevirip bu sezon ligde kalmayı başaracaklarını vurguladı.

12 Haziran’da başlayacak lig maçları için Osmanlıspor da antrenmanlara başlayacak. Futbolculara, teknik kadro ve kulüp çalışmalarına yapılacak olan covid 19 test sonuçlarının ardından antrenman programı belli olacak.

Güncel Yazılar