Osmanlıspor Çift Antrenmana Devam

Osmanlıspor 29. Hafta maçında karşılaşacağı Adana Demirspor maçı hazırlıklarına devam ediyor. Teknik direktör Ali Güneş yönetiminde dün çift antrenman yapan takım 22 Haziran Pazartesi günü deplasmanda oynayacağı maça hazırlanıyor. İlk antrenmana ısınma koşusu ile başlayan başkent ekibi koordinasyon çalışması ve dayanıklılık koşusu ile antrenmana devam etti. Günün ilk antrenmanı çift kale maç ile bitti.

Osmanlısporlu futbolcular günün ikinci antrenmanına yine ısınma koşusu ile başladı. Isınma koşusunun ardından takım pas çalışması ve koordinasyon ağırlık çalışması yapıldı. 5’e 2 top kapma oyunu ile devam eden antrenman futbolcuların esneme hareketleri ile son buldu. 1,5 saat süren iki antrenmandan sonra futbolcular ertesi günkü antrenman için sahadan ayrıldılar.

Adana Demirspor Başlangıç Maçı

Ankara ekibinde 2 futbolcu takım olarak antrenmana katılmadı. Tamer Aşık hafif kas ağrıları bulunduğu için antrenmana katılamadı. Erdem Çetinkaya ise takımdan ayrı olarak düz koşu yaparak çalışma yaptı. Osmanlıspor ligdeki puan sıralamasında 24 puanla 16. Sırada bulunuyor ve Ankara ekibi ligde alt sıralardan kurtulmak istiyor. Adana Demirspor maçı başkent ekibinin çıkış yapması için bir başlangıç olacak.

Güncel Yazılar