Mehmet Emin Katipoğlu’nun Mesajı

Osmanlıspor 2017-2018 futbol sezonu Süper Ligden TFF 1. Lige düştü. 2 sezon 1. Ligde mücadele eden takım kötü gidişatına dur diyemedi ve bu sezon da TFF 2. Lige düştü. Ankara ekibinin durdurulamayan düşüşü sonucu yaşana ligden düşme takımı ve taraftarlarda büyük üzüntüye neden olmuştu. Küresel salgın covid 19 nedeniyle futbol kulüplerinin yaşadığı zorluklar sebebiyle Türkiye Futbol federasyonu ile Kulüpler Birliği bir karar aldı. Bu karar göre bu sezon ligden düşme kaldırıldı. Böylece Osmanlıspor’un ligden düşmesi kalktı ve Osmanlıspor da dahil olmak üzere ligden düşen takımlar eski liglerinde mücadele edecekler.

Osmanlıspor kulübünün yeni başkanı Mehmet Emin Katipoğlu da alınan bu karar sonrası sevincini sosyal medya hesabından paylaştığı teşekkür mesajı ile gösterdi.

Cumhurbaşkanına Teşekkür

Mehmet Emin Katipoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada alınan bu karar ile Kurban Bayramı ile çifte bayram sevinci yaşadıklarını paylaştı. Mehmet Emin Katipoğlu bu kararın alınması ile ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı’na ve Kulüpler Birliği’ne teşekkür etti.

Güncel Yazılar