Antrenmanlara Devam

Osmanlıspor TFF 1. Lig takımları arasında düşme ihtimali en yüksek olan 3 takımdan biri oldu. Teknik direktör Ali Güneş ile çalışmaya başlayan Osmanlıspor antrenman programına hazırlanmak için de geç kalmıştı. 12 haziranda başlayacak olan lig maçları için 2 gün önce antrenmanlara başlayan Ankara ekibi hızla çalışmalarına devam ediyor.

Osmanlıspor takımı Batıkent Tesislerinde antrenmanlarını yapıyor. Covid 19 önlemleri ile antrenman yapan takım ısınma koşusu ile başlıyor. Pas ve dayanıklılık çalışmaları ile devam eden antrenman minyatür kale maç ile sona erdi. Futbolcular 6 kişilik iki grupta minyatür kale maç yaptılar. Mor sarılı takım akşam antrenmanında da 5’e 2 maç yaptılar ve açma germe hareketleri ile akşam antrenmanını tamamladılar.

Sağlık Durumu İyi

Osmanlıspor kulübü geçen hafta yaptırdığı covid 19 testi sonucu bir pozitif vakaya rastlanmıştı. Bir kulüp çalışanında corona virüsü tespit edilmişti. Futbolcuları ve teknik ekibi moral olarak sarsan bu olayın kötü etkisi takımdan dağıtıldı. Kulüp çalışanının tedavisine de başlandı ve sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi verildi.

Güncel Yazılar