Osmanlıspor’da Ümitler Tükeniyor

Osmanlıspor 2019-2020 futbol sezonu sonunda TFF 1. ligden düşecek takımlar arasında bulunuyor. Özellikle ligin ikinci yarısında aldığı yenilgi ve beraberlikler ile puan kayıpları yaşayan Ankara ekibi ligin alt sıralarından kurtulamıyor. Corona virüsü sebebiyle lig maçlarına verilen aranın ardından ligde kalma motivasyonu ile başlayan Osmanlıspor ilk maçında Adana Demirspor ile karşılaştı ve bu maçtan 2-1 yenilgi ile ayrıldı.

Adana Demirspor mağlubiyeti ardından Erzurumspor maçına çıkan Osmanlıspor bu maçta da 3-1 yenildi. Bu yenilgilerin ardından ligde kalma ümitleri de yok olan Osmanlıspor son mağlubiyetini de İzmir deplasmanında aldı. İzmir ekibi Altay’a 3-0 mağlup olan Osmanlıspor’un lig sonunda ligde kalma ümidi de pek kalmadı.

Son Umut Ümraniyespor Maçı

Alınan bu yenilgilerin ardından 5 Temmuz Pazar günü Ümraniyespor ile karşılaşacak olan Osmanlıspor bu maçta galibiyet ile tanışmayı umuyor. TFF 1. Ligin başkent temsilcisinin kendi sahasında oynayacağı Ümraniyespor maçı kader maçı niteliğinde bir maç olacak. Osmanlıspor takımı Ümraniyespor karşılaşmasına ligde kalma umuduyla ve 3 puan hedefiyle çıkacaklar.  

Güncel Yazılar