Mehmet Emin Katipoğlu’ndan Ziyaret

Osmanlıspor TFF 1. Lig 2019-2020 futbol sezonunda kötü bir sezon geçiriyor. Ligden düşme sıralamasında bulunan Ankara temsilcisi galibiyete ve 3 puana hasret kaldı. Lig maçlarına 19 Mart tarihinde verilen ara dönemde Osmanlıspor yönetiminde ve teknik kadroda köklü değişiklikler yapıldı. Osmanlıspor kulüp başkanlığına Mehmet Emin Katipoğlu getirildi. Geçmiş sezonlarda da Osmanlıspor başkanlığı yapan Mehmet Emin Katipoğlu Osmanlıspor’da başarılı işlere imza atmıştı.

Mehmet Emin Katipoğlu’nun Osmanlıspor başkanlığına gelmesiyle takımın teknik direktörü İsmet Taşdemir ile de yollar ayrıldı. Başkent ekibi teknik direktör Ali Güneş ile çalışmaya başladı.

Yeni Başkan Mehmet Emin Katipoğlu’na başkanlık görevi ile ilgili olarak yeni görevinde başarılar ziyaretleri de gerçekleşti. Mehmet Emin Katipoğlu da Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Ali Temiz’i makamında ziyaret etti.

Osmanlıspor Forması Hediye

Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü Ali temiz ile geçmişe dayalı dostlukları olduğunu söyleyen Mehmet Emin Katipoğlu Ali Temiz’e forma hediye etti. Afyonkarahisar’ın trafik plaka kodu olan 3 numaralı ve Ali Temiz yazılı Osmanlıspor formasını alan Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürü aldığı bu anlamlı hediye için mutlu olduğunu belirtti.

Güncel Yazılar