Osmanlıspor Yeni Sezonda Ne Yapacak?

Başkentin TFF 1. Lig temsilcilerinden biri olan Osmanlıspor yeni sezona ligde kalma hedefiyle hazırlanıyor. Bu sezon başarıdan uzak bir performans sergileyen Osmanlıspor’un lig sonundaki durumu ligden düşmeydi. 1. Ligden 2. Lige düşen Osmanlıspor covid 19’un sarsıcı etkisi nedeniyle ligden düşmenin kaldırılması ile 1. Ligde kaldı.

Osmanlıspor takımında corona virüsü sebebiyle lig maçlarına verilen 19 Mart-12 Haziran tarihleri arasında köklü değişiklikler oldu. Osmanlıspor Kulübü başkanlığına Mehmet Emin Katipoğlu getirildi. Mehmet Emin Katipoğlu’nun göreve gelmesiyle Ankara ekibinde olumlu ve pozitif yönde bir değişim olacağı bekleniyor.

Umut Ali Güneş’te

Mehmet Emin Katipoğlu’nun göreve gelmesinin hemen ardından teknik direktörlük görevine de Ali Güneş getirildi. Ali Güneş ile çalışmaya başlayan Osmanlıpor 6 maça çıktı ve 6 maç sonunda ligden düştü. Kulüp başkanı Mehmet Emin Katipoğlu ve teknik direktör Ali Güneş’in takımda yaptığı değişimlerin 2020-2021 sezonunda görülmesi bekleniyor. Osmanlıspor yeni sezonda ligde düşme tehlikesi yaşamadan ve puan kayıpları yaşamadan mücadele etmek istiyor. Mor sarılı ekibin bu hedefinin gerçekleşme ihtimali sezon içinde belli olacak.

Güncel Yazılar