Osmanlıspor İzmir’de

Osmanlıspor 14 Şubat Cuma günü (bugün) Altınordu ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamladı. İzmir Bornova Aziz Kocaoğlu Stadında oynanacak maç için Osmanlıspor takımı 13 Şubat Perşembe günü (dün) İzmir’e hareket etti. Osmanlıspor Ankara’da yaptığı antrenmandan sonra uçak ile İzmir’e gitti ve İzmir’de oynayacağı maçın son hazırlıklarını da Karşıyaka Spor Kulübü Selçuk Yaşar Spor Tesislerinde yaptı.

Osmanlıspor takımı teknik direktör İsmet Taşdemir yönetiminde ısınma hareketleri ile antrenmana başladılar. Koordinasyon çalışmaları ile devam eden antrenmanda pas ve şut çalışmaları yapıldı ve sprint ile antrenman sona erdi.

Osmanlıpor ile Altınordu’nun 6. Karşılaşması

Osmanlıspor İzmir ekibi Altınordu ile 6. Defa karşı karşıya geliyor. Önceki karşılaşmalarda  Osmanlıspor üstün olan taraf olarak karşımıza çıkıyor. 3 karşılaşmada  Osmanlıspor galip gelirken . maçta Altınordu’nun galibiyeti var ve 1 maçta da beraberlik sağlandı. Başkent ekibi ile İzmir ekibinin karşılaşması olan bu maç iki takım için de ligdeki sıralamaları açısından da önemli olacak. Altınordu’nun ligdeki sırası 14. Sıra olmakla beraber Osmanlıpor da sırası da  15. Sırada bulunuyor. Bugün oynanacak maçtan 3 puanı alan ligdeki sıralamada da avantaj elde edecek.