Osmanlıpor’da Altınordu Maçı Hazırlığı

Osmanlıspor 14 Şubat Cuma günü (yarın) İzmir’de oynanacak olan Altınordu-Osmanlıspor maçına hazırlanıyor. TFF 1. Ligin 22. Hafta maçında deplasmanda Altınordu ile karşılaşacak olan Osmanlıspor bu maçı kazanıp takımdaki kötü gidişata son vermek istiyor. Osmanlıspor’lu futbolcular ve teknik heyet İzmir’de 3 puanı kazanıp ligde alt sıralardan kurtulmayı hedefliyor.

Osmanlıspor’lu futbolcular teknik direktör İsmet Taşdemir’le beraber Altınordu maçına hazırlandı. Isınma hareketleri ve ısınma koşusuyla başlayan antrenman pas çalışmasıyla devam etti. Koordinasyon çalışması yapan futbolcular top kapma oyunundan sonra çift kale maç ile antrenmanı bitirdiler. Antrenman 1 saat sürdü ve Osmanlıspor 13 Şubat Perşembe günü (bugün) sabah son antrenmanı yapıp maç için İzmir’e yola çıkacaklar.

Osmanlıspor ve Altınordu İçin Kritik Maç

Osmanlıspor ligdeki maçlarında uzun süredir başarılı bir sonuç alamıyor. Son 11 maçta sadece 1 galibiyeti bulunan Ankara temsilcisi ligdeki puan sıralamasında da son sıralarda yer alıyor. Osmanlıspor 15. Sırada bulunduğu lig sıralamasında üst sıralara çıkıp ligden düşme riskinden kurtulmak istiyor. Altınordu takımı ise Osmanlıspor’un 1 sıra üstünde 14. Sırada bulunuyor. Altınordu da Osmanlıspor’u yenip ligde üst sıralara çıkmayı hedefliyor. Bu sebeple Altınordu-Osmanlıspor maçı iki takım için de kritik bir maç konumunda bulunuyor.