Osmanlıspor Düşme Bölgesinden Çıkmak İstiyor

Osmanlıspor TFF 1. Lig puan sıralamasında alt sıralardan kurtulmaya çalışıyor ama kurtulmaya çalıştıkça maçlarda aldığı yenilgiler puan kaybına yol açıyor. Geçen hafta İzmir ekibi Ekol Göz Menemenspor ile kendi sahasında karşılaşan Osmanlıspor bu maçtan 2-0 galip ayrılmıştı. Osmanlıspor’un bu galibiyeti başkent ekibini ligin alt sıralardan çıkması için umut olmuştu.

Salı günü Hatayspor ile olan maçtan 1-0 yenilgi ile ayrılan Osmanlıspor’da bu yenilgi sebebiyle Ekol Göz Menemenspor galibiyetinin sevinci çok uzun süremedi. TFF 1. Lig lideri Hatayspor ile olan maçından alınan mağlubiyet Osmanlıspor’un ligdeki sıralamada alt sıralardan çıkmasına da engel oldu.

Osmanlıspor-Karagümrük Maçı Yarın

Osmanlıspor ligde düşme sıralarından kurtulmayı istedikçe oynadığı maçlarda yüzü gülmüyor ve riskli bölgeden çıkamıyor. Ankara ekibinin bu haftaki maçı İstanbul takımı Karagümrük ile olacak. Maç 29 Şubat Cumartesi günü Ankara’da oynanacak. Osmanlıspor kendi sahasında ve kendi seyircisi önünde Karagümrük’ü yenmek ve 3 puanı almayı hedefliyor. Ligin ilk yarısında oynanan Karagümrük-Osmanlıspor maçını 2-0 Karagümrük kazanmıştı. Osmanlıspor cumartesi günü olan karşılaşmada Karagümrük’ü yenip ligin ilk yarısındaki maçın rövanşını da almak istiyor.