Osmanlıspor 3 Puan Arayışında

Osmanlıspor TFF 1. Lig 25. Hafta maçında 29 Şubat Cumartesi günü (bugün) kendi sahasında Karagümrük ile karşılaşacak . Salı günü deplasmanda Hatayspor ile oynayan ve bu maçı 1-0 kaybeden Osmanlıspor Karagümrük maçını galibiyet ile sonlandırıp kendisi için hayati öneme sahip 3 puanı almak istiyor.

Ligde zor günler geçiren ve transfer yasağının kalkmamasıyla daha da zorlanan Osmanlıspor Karagümrük maçını kazanmak ve ligde bulunduğu alt sıralardan yukarıya çıkmak istiyor. Osmanlıspor’un ligde bulunduğu sıralar ligden düşme riskinin olduğu sıralar ve Osmanlıspor önündeki maçları kazanamazsa sezon sonunda 3. Lige veda etmek zorunda kalacak.

Karagümrük ise ligde son maçlarında başarılı sonuçlar alıyor ve son 6 maçında yenilmesi. İstanbul ekibi 6 maç yenilmezlik serisini Osmanlıspor maçıyla da devam ettirmek istiyor.

Maçın Muhtemel 11’leri

Osmanlıspor-Karagümrük maçının muhtemel 11’leri şu şekilde;

Osmanlıspor muhtemel 11’i; Castanero, Ayuk, Oğuz Yıldırım, Mehmet Yiğit, Ali Eren İyican, Rıdvan Çankaya, Blagojevic, Todorevic, Erdem Çetinkaya, Beykan Şimşek, Mertan Öztürk

Karagümrük muhtemel 11’i; Aykut Özer, Koray Altınay, Fatih Kuruçuk, Yalçın Ayhan, Bülent Cevahir, Ramazan Civelek, Attamah, Zeki Yıldırım, Ndao, Emeghara, Sobiech