Osmanlıspor’da Galibiyet Düşüncesi

TFF 1. Ligin alt sıralardaki takımı Osmanlıspor ligde kalma mücadelesi veriyor ve bu mücadelesinde bu hafta Hatayspor’a yenilerek darbe aldı. Hatayspor’a 1-0 yenilen Osmanlıspor’da mağlubiyetin izleri silinerek Karagümrük maçı hazırlıklarına başlanıldı. 29 Şubat Cumartesi günü kendi sahasında Karagümrük ile karşılaşacak olan Osmanlıspor’da tek hedef Karagümrük maçından 3 puan ile ayrılmak oldu. Geçen hafta Ekol Göz Menemenspor’u yenen Osmanlıspor’da bu galibiyet ile çıkışa geçmişti ama hafta içi aldığı Hatayspor yenilgisi Osmanlıspor’da yakalanan çıkışı durdurdu.

Karagümrük Maçı Hazırlıkları

Osmanlıspor’un TFF 1. Ligdeki sıralamada alt sıralardan çıkabilmesi ve ligdeki düşme bölgesinden kurtulabilmesi için oynadığı maçlardan galibiyetle ayrılması gerekiyor. Ligde 37 puanla 5. Sırada bulunan Karagümrük de Osmanlıspor deplasmanından 3 puanla dönmeyi istiyor. Osmanlıspor ise 21 puanla ligde 15. Sırada yer alıyor ve ligdeki bu riskli bölgeden üst sıralara çıkması gerekiyor.

Osmanlıspor’da Karagümrük maçı hazırlıkları teknik direktör İsmet Taşdemir yönetiminde yapılan antrenmanla başladı. Osmanlısporlu futbolcular ısınma hareketleri ile başladıkları antrenmanda pas ve koordinasyon çalışmalarıyla devam ettiler. 3’e 5 top kapma oyunuyla sona eren antrenmanda Osmanlısporlu futbolcular yarın da Karagümrük maçına hazırlanacaklar.