Osmanlıspor Bursaspor Maçına Hazırlanıyor

Bursaspor ile lig maçında karşılaşacak olan Osmanlıspor 09 Şubat Pazar günü kendi sahasında bu maça çıkacak. Maçın iki takımı da galibiyet için sahaya çıkıyor ve Osmanlıspor’un da Bursaspor’un da puan kaybına tahammülleri yok. TFF 1. Ligde 3. Sırada bulunan Bursaspor Osmanlıspor’u yenip puan kaybetmeden şampiyonluk yarışında iddiasını sürdürmek istiyor.

Osmanlıspor’unda ligin alt sıralardan kurtulup ligden düşen riskinin olmadığı üst sıralara çıkması gerekiyor. Bu sebeple de Osmanlıspor’un hedefi Bursaspor’u yenip maçtan puan ile ayrılmak oluyor.

Osmanlıspor’da Atakan Rıdvan Çankaya Antrenmana Katılmadı

Osmnalıspor’un futbolcuları Bursaspor maçının hazırlıklarına da başladı. Taktik ağırlıklı antrenman yapan futbolcular ısınma hareketleri ile antrenmana başladılar. Isınma koşusu yapan Osmanlısporlu futbolcular koordinasyona ve kondisyona yönelik hareketler ile antrenmana devam ettiler. Minyatür kalelerin olduğu antrenmanda futbolcular bu kalelere şu atışı yaptılar ve kendi aralarında maç yaparak antrenmanı tamamladılar. Osmanlıspor’un Bursaspor maçına hazırlıkta yaptığı antrenmanı teknik direktör İsmet Taşdemir yönetti. Osmanlıspor’un futbolcularından antrenmana katılmayan tek futbolcusu vardı. Atakan Rıdvan Çankaya kas ağrısı olduğu için takımla beraber antrenmana katılmadı.