Bursaspor’da Osmanlıspor Maçı Hazırlığı

TFF 1. Ligde 21. Hafta maçında Osmanlıspor-Bursaspor maçı olacak. Osmanlıspor’un kendi sahasında oynayacağı maçta deplasmanda mücadele edecek olan Bursaspor’da hazırlıklar devam ediyor. Bursaspor geçen hafta pazar günü lig maçında Eskişehirspor ile karşılaşmış ve Eskişehirspor’a 1-0 yenilmişti. Bu yenilginin moral bozukluğunu yaşayan Bursaspor Osmanlıspor’u yenip Eskişehirspor yenilgisini unutmak istiyor.

Yeşil beyazlı takım Osmanlıspor maçına İbrahim Yazıcı Tesislerinde yaptığı antrenman ile hazırlanıyor. Bursaspor teknik direktörü İbrahim Üzülmez antrenmandan önce basına açıklamalarda bulundu. İbrahim Üzülmez Bursaspor’un Eskişehirspor yenilgisinden dolayı üzgün olduklarını ama Osmanlıspor maçı ile tekrar atağa geçeceklerini belirtti. Teknik adam Eskişehirspor maçı ile ilgili olarak da Eskişehirspor’un istekli ve genç bir takım olmasının ve kendi takımında da maç öncesi konuşulan ve planlanan oyunun oynanmaması sonucu böyle bir sonucun ortaya çıktığını söyledi.

Bursaspor Şampiyonluk İddiasını Devam Ettirmek İstiyor

Osmanlıspor-Bursaspor maçı ile ilgili olarak da konulan teknik direktör bu maçtan galibiyet ile ayrılıp 1. Ligdeki şampiyonluk iddialarını devam ettireceklerini söyledi. Takıma baskı yapmadığını baskının hata yaptıracağını ve başarısız sonuçlar yol açacağını da sözlerine ekledi.